Obaveštenje za istraživače sa IHTM-u - Interni konkurs za mlade istraživače „SeedResearch Grant“

Univerzitet u Beogradu - Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju – Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju (IHTM)  ima zadovoljstvo da pozove istraživače zaposlene na IHTM-u da uzmu učešće na Internom konkursu za mlade istraživače „Seed Research Grant.“ Finansijska sredstva za interni poziv obezbeđena iz budžeta projekta SAIGE namenjenih aktivnostima IHTM u procesu institucionalne transformacije.

Poziv i detaljna objašnjenja sa pratećim uputstvom i dokumentacijom za prijavu projekta objavljena su na (pdf ) (link).

Pravo učešća u pozivu imaju isključivo istraživači ili istraživački timovi sa IHTM-a, do 35 godina starosti, koji su doktoranti ili mladi doktori nauka, do 6 godina od odbrane (na dan zatvaranja poziva).

Poziv je otvoren do 01.04.2024. do 15h.

U cilju što boljeg informisanja u vezi sa ovim pozivom, Kancelarija za projekte i međunarodnu saradnju IHTM će organizovati konsultacije u toku trajanja poziva. Sve informacije istraživači mogu dobiti i slanjem upita na adresu  icpo@ihtm.bg.ac.rs.