Позив за учешће на Симпозијуму о монолитима и летњој школи (MSS2018), који ће се одржати од 15-20. јуна 2018. у Порторожу, Словенија

Драге колеге,

ако сте заинтересовани за примену монолитних матрикса у хроматографским раздвајањима биомолекула (протеини, плазмиди и сл.) и партикула (нпр.
ексозоми, вируси) и технологију монолитних матрикса, позивамо Вас да пријавите учешће на Симпозијум о монолитима и летњој школи (MSS2018), који ће се одржати од 15-20. јуна 2018. у Порторожу, Словенија.

У оквиру летње школе организована су предавања и практични тренинг у лабораторијама компаније BIA Separations у Ајдовшчини (Словенија) која је водећи светски произвођач монолитних хроматографских матрикса.

Више детаља о симпозијуму можете пронаћи на адресиhttp://www.monolith-events.com

Урош Анђелковић, ИХТМ-ЦХ
Члан организационог одбора MSS2018