COST тренинг школа,16-20 Март, 2020, Београд

Поштоване колеге,

Задовољство нам је да објавимо да ће друга COST  Chemobrionics  тренинг  школа  под називом " Мултискално моделовање особина једињења: од изолованих молекула до 3Д материјала" одржати  у Београду  од 16-20  Марта, 2020. Очекује се учешће до 17 полазника из иностранства  и додатних 7 студената из Београда. За школу се могу пријавити докторанти, пост-докторанти, као и запослени научници. Тренинг школа ће покрити теме као сто су  физички и хемијски аспекти мултискалног моделовања чврстих материјала, течности, биополимера, флуид-структурних интеракција, са фокусом на формирање биолошких и биомиметичких микротубуларних структура, употреби DFT и других метода у минералогији и за карактеризацију биолошких материјала, као и за карактеризацију процеса адсорпције / десорпције.

Детаљнија обавештења о школи, темама, предавачима и начину пријављивања налазе се на:  http://www.trainingschool.in.rs (контакт емаил: tsbelgrade2020@gmail.com ).

Рок за пријаву је 25 Јануар 2020.

У име организационог комитета,

Соња Грубишић