Обавештење - Други Meetup Савета за сарадњу науке и привреде - 12. мај 2021. у 14h, online

Привредна комора Србије и Завод за интелектуалну својину организују други Meetup Савета за сарадњу науке и привреде – „ Интелектуална својина – лансирање ваших идеја на тржиште“. Представљање програма подршке за развој иновација Завода за интелектуалну својину ће се одржати у среду 12.05.2021. са почетком у 14h путем Zoom апликације. Своје учешће можете пријавити путем следећег линка: https://online.pks.rs/drugi-meetup-saveta-za-saradnju-nauke-i-privrede/

На другом Meetup-у представник Завода за интелектуалну својину представиће значај заштите права интелектуалне својине у процесу развоја иновације – од идеје до коначног производа. Заштита и стратегија управљања правима интелектуалне својине је од значаја како за пословање привредних субјеката, тако и за научно-истраживачке организације у процесу комерцијализације резултата истраживања. Такође, учесници ће моћи да се упознају са различитим услугама које Завод пружа за МСП и тимове из научно-истраживачких организација, а посебно са услугом Дијагностике интелектуалне својине. Агенда састанка се налази у прилогу, а за додатне информације се можете обратити на мејл Службе за иновације: inovacije@pks.rs.

pdfAgenda Meetup - Завод за интелектуалну својину