Обавештење - радионица за припрему пројеката Партнерстава за сарадњу у области високог образовања

Фондација Темпус, у среду 8. фебруара 2023. године организује једнодневну радионицу за писање пројеката Партнерстава за сарадњу у области високог образовања (Cooperation Partnerships in the Field of Higher Education – KA220-HED). Пријављивање за радионицу је могуће искључиво путем регистрационог формулара који можете наћи на овом линку. Рок за пријаву је четвртак, 2. фебруар 2023. године до 23.59 часова. Више о самој радионици, условима учешћа као и линк ка регистрационом формулару можете наћи на Радионица за припрему пројеката Партнерстава за сарадњу у области високог образовања – Ерасмус+ Србија (erasmusplus.rs).