Обавештење за истраживаче са ИХТМ - Интерни конкурс за иновативне пројекте „Доказ концепта“

Универзитет у Београду - Институт за хемију, технологију и металургију – Институт од националног значаја за Републику Србију (ИХТМ)  има задовољство да вас позове Истраживаче запослене на ИХТМ-у да узму учешће у Интерном конкурсу за иновативне пројекте „Доказ концепта.“ Финансијска средства за интерни позив обезбеђена из буџета пројекта SAIGE намењених активностима ИХТМ у процесу институционалне трансформације.

Позив и детаљна објашњења са пратећим упутством и документацијом за пријаву пројекта објављена су на (PDF ) (линк).

Право учешћа у позиву имају искључиво тимови са Института за хемију, технологију и металургију.

Позив је отворен до 20.11.2023. до 17h 26.11.2023. до 24ч.

У циљу што бољег информисања у вези са овим позивом, Тело за трансфер технологија ИХТМ ће организовати отворена врата у току трајања позива. Све информације истраживачи могу добити и слањем упита на адресу  transfer.tehnologija@ihtm.bg.ac.rs.