Обавештење - летња школа Hokkaido Summer Institute

У Јапану се ове године организује летња школа Hokkaido Summer Institute  (HSI 2022). Биће укључено више курсева који могу бити занимљиви нашим истраживачима, али пре свега студентима. Списак курсева и детаљне информације о томе како се пријавити могу се наћи на веб страници ХСИ 2022: https://hokkaidosummerinstitute.oia.hokudai.ac.jp/. Памфлет школе је у прилогу. За додатне информације можете се обратити директно организаторима путем веб странице.

Курсеви из области Life Sciences:

Life Science and Biology fields | Hokkaido Summer Institute (hokudai.ac.jp).

Постоје три курса о флуоресцентној корелационој спектроскопији (Fluorescence Correlation Spectroscopy - FCS) који чине једну једнонедељну обуку:

Life Science Special Lecture III (Advanced Fluorescence Microscopy in Life Science Research) | Hokkaido Summer Institute (hokudai.ac.jp)

Life science special lecture III (Practical bioimaging workshop for life sciences) | Hokkaido Summer Institute (hokudai.ac.jp)

Integrated Materials and Life Science (Molecular Cell Dynamics I and II) | Hokkaido Summer Institute (hokudai.ac.jp)

pdfЛетња школа Hokkaido Summer Institute