BIOLAWEB НА 11. МЕМОРИЈАЛНОМ НАУЧНОМ СKУПУ ИЗ ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ „ДОЦЕНТ ДР МИЛЕНА ДАЛМАЦИЈА”

Др Срђан Милетић и др Јелена Авдаловић су представили BIOLAWEB пројекат на 11. Меморијалном научном скупу из заштите животне средине „Доцент др Милена Далмација“, који је одржан од 1. до 4. априла 2024. године на Универзитету у Новом Саду. Скуп су организовали Департман за хемију, биохемију и заштиту животне средине, Природно – математичког факултета, Универзитета у Новом Саду, Фондација „Др Милена Далмација”, SmartWaterTwin, Horizon Europa пројекат, као и BEuSED пројекат Фонда за науку Републике Србије.

Током постер сесије, чланови BIOLAWEB тима су представили текући пројекат који има за циљ унапређење истраживачког и иновационог капацитета ИХТМ-a у процени биодиверзитета и у биомониторингу.