BIOLAWEB NA 11. MEMORIJALNOM NAUČNOM SКUPU IZ ZAŠTITE ŽIVOTNE SREDINE „DOCENT DR MILENA DALMACIJA”

Dr Srđan Miletić i dr Jelena Avdalović su predstavili BIOLAWEB projekat na 11. Memorijalnom naučnom skupu iz zaštite životne sredine „Docent dr Milena Dalmacija“, koji je održan od 1. do 4. aprila 2024. godine na Univerzitetu u Novom Sadu. Skup su organizovali Departman za hemiju, biohemiju i zaštitu životne sredine, Prirodno – matematičkog fakulteta, Univerziteta u Novom Sadu, Fondacija „Dr Milena Dalmacija”, SmartWaterTwin, Horizon Europa projekat, kao i BEuSED projekat Fonda za nauku Republike Srbije.

Tokom poster sesije, članovi BIOLAWEB tima su predstavili tekući projekat koji ima za cilj unapređenje istraživačkog i inovacionog kapaciteta IHTM-a u proceni biodiverziteta i u biomonitoringu.