Најава предавања – „Електрохемијске дијагностичке методе: анализа заснована на моделима и подацима“

У оквиру билатералног ДААД пројекта између Савезне Републике Немачке и Републике Србије „Електрохемијска редукција угљен диоксида: пулсна електролиза ка већој селективности производа“, чији носилац са српске стране је ИХТМ, у периоду између 06. и 11. октобра 2024. године у посету Институту ће боравити, предвођена вођом групе др Тањом Видаковић-Koch, група истраживача са групе за електрохемијску конверзију енергије Института Макс Планк за динамику сложених техничких система (МПИ-ДСТС) из Магдебурга, Немачка.

Тим поводом ће дана 09. октобра 2024. године са почетком у 12 h у сали у поткровљу Института за хемију, технологију и металургију, Његошева 12, одржати предавање др Тања Видаковић-Koch под називом "Електрохемијске дијагностичке методе: анализа заснована на моделима и подацима".

Абстракт и кратку биографију предавача можете наћи у прилогу.

Позивамо све заинтересоване колеге да присуствују предавању.

pdfАбстракт - Electrochemical diagnostic methods: model-based and data-driven analysis