Najava predavanja – „Elektrohemijske dijagnostičke metode: analiza zasnovana na modelima i podacima“

U okviru bilateralnog DAAD projekta između Savezne Republike Nemačke i Republike Srbije „Elektrohemijska redukcija ugljen dioksida: pulsna elektroliza ka većoj selektivnosti proizvoda“, čiji nosilac sa srpske strane je IHTM, u periodu između 06. i 11. oktobra 2024. godine u posetu Institutu će boraviti, predvođena vođom grupe dr Tanjom Vidaković-Koch, grupa istraživača sa grupe za elektrohemijsku konverziju energije Instituta Maks Plank za dinamiku složenih tehničkih sistema (MPI-DSTS) iz Magdeburga, Nemačka.

Tim povodom će dana 09. oktobra 2024. godine sa početkom u 12 h u sali u potkrovlju Instituta za hemiju, tehnologiju i metalurgiju, Njegoševa 12, održati predavanje dr Tanja Vidaković-Koch pod nazivom „Elektrohemijske dijagnostičke metode: analiza zasnovana na modelima i podacima“.

Abstrakt i kratku biografiju predavača možete naći u prilogu.

Pozivamo sve zainteresovane kolege da prisustvuju predavanju.

pdfAbstrakt - Electrochemical diagnostic methods: model-based and data-driven analysis