COST trening škola, 16-20 Mart, 2020, Beograd

Poštovane kolege,

Zadovoljstvо nam je da objavimo da ce druga COST Chemobrionics trening  škola pod nazivom "Multiskalno modelovanje osobina jedinjenja: od izolovanih molekula do 3D materijala" održati u Beogradu  od 16-20  Marta, 2020. Očekuje se učešće do 17 polaznika iz inostranstva  i dodatnih 7 studenata iz Beograda. Za školu se mogu prijaviti doktoranti, post-doktoranti, kao i zaposleni naučnici. Trening škola će pokriti teme kao sto su  fizički i hemijski aspekti multiskalnog modelovanja čvrstih materijala, tečnosti, biopolimera, fluid-strukturnih interakcija, sa fokusom na formiranje bioloških i biomimetickih mikrotubularnih struktura, upotrebi DFT i drugih metoda u mineralogiji i za karakterizaciju bioloških materijala, kao i za karakterizaciju procesa adsorpcije / desorpcije.
Detaljnija obaveštenja o školi, temama, predavačima  i načinu prijavljivanja nalaze se na:
http://www.trainingschool.in.rs  (kontakt email: tsbelgrade2020@gmail.com).

Rok za prijavu je 25 Januar 2020.

U ime organizacionog  komiteta,

Sonja Grubišić

Naučni organizacioni komitet,
Julyan Cartwright (U Granada, Facultad de Ciencias, Campus Fuentenueva)