Uspeh naših saradnika – bilateralni projekat između Republike Srbije i Republike Portugal Water and sediment fluxes within urban and peri-urban areas odobren za finansiranje

U okviru poziva za sufinansiranje naučne i tehnološke saradnje između Republike Srbije i Republike Portugal za period 2020-2021 odobreno je 12 projekata od prijavljenih 78 predloga koji su zadovoljavali uslove konkursa. Među odobrenim projektima je i projekat Tok vode i sedimentnog materijala unutar urbanih i periurbanih područja/Water and sediment fluxes within urban and peri-urban areas  koji je predložila koleginica Dr Milica Kašanin-Grubin.

Čestitamo koleginici dr Milici Kašanin-Grubin i njenom timu na dobijenom bilateralnom projektu i želimo im puno uspeha u realizaciji planiranih istraživanja!