Uspeh naših saradnika - projekat „CAPTAIN - Controlled Acidic-eh-potential Selective Leaching of Non-ferrous Metals“ odobren za finansiranje u okviru Programa saradnje sa dijasporom Fonda za nauku

U okviru „Programa saradnje srpske nauke sa dijasporom: vaučeri za razmenu znanja“ Fonda za nauku Republike Srbije, odobren je za finansiranje i projekat CAPTAIN - Controlled Acidic-eh-potential Selective Leaching of Non-ferrous Metals koji je predložila koleginica dr Marija Mihailović. Partner iz dijaspore je dr Srećko Stopić sa The Institute for Process Metallurgy and Metal Recycling, RWTH Aachen University, Nemačka.

Čestitamo kolegama na dobijenom projektu i i želimo im puno uspeha u realizaciji planiranih istraživanja!