Uspeh naših saradnika - projekat „Greencept“ odobren za finansiranje u okviru Programa „Dokaz koncepta“

U okviru programa “Dokaz koncepta“ Fonda za Inovacionu delatnost Republike Srbije odobreno je 48 projekata od prijavljenih 253 predloga. Treći na listi odobrenih projekata www.inovacionifond.rs/cms/files/dokaz-koncepta-odobreni-projekti-prvi-ciklus/Lista_odobrenih_projekata_PoC_II_Poziv.pdf je projekat „Integrisani zeleni koncept za uklanjanje neprijatnih mirisa i dezinfekciju u radnoj sredini-GREENCEPT“. Tim čine dr Marija Mihailović (rukovodilac projekta), prof. dr Jasmina Stevanović, dr Miroslav M. Pavlović, master Marijana Pantović-Pavlović i dr Vladimir Panić.

Čestitamo kolegama na dobijenom projektu i želimo im puno uspeha u realizaciji planiranih aktivnosti!