Pokrenuta nova Kancelarija za upravljanje međunarodnim projektima na IHTM-u

Izuzetno nam je zadovoljstvo da vas obavestimo da je nova Kancelarija za upravljanje međunarodnim projektima u okviru IHTM-a počela sa radom. Osnovni cilj nove kancelarije je pružanje podrške istraživačima u pripremi i implementaciji projekata visokog kvaliteta. Naše koleginice, Dragana Zlatović (rukovodilac kancelarije) i Katarina Milanović (koordinator za finansije), će biti dostupne za vaša pitanja. Radujemo se razgovoru sa vama u našoj novoopremljenoj kancelariji u direkciji instituta u Njegoševoj 12 (soba br. 12, odmah pored portirnice), kao i vašim pitanjima i komentarima koje možete slati na e-mejl: irmo@ihtm.bg.ac.rs.

Kancelarija je osnovana sredstvima BIOLAWEB projekta koji je finansiran kroz program Evropske Unije za istraživanje i inovacije Horizont Evropa (broj ugovora 101079234). Osnivanje Kancelarije je takođe deo Plana transformacije IHTM-a u okviru projekta Akceleracije inovacija i podsticanja rasta preduzetništva u Srbiji (SAIGE).

kanc