Obaveštenje - radionica za pripremu projekata Partnerstava za saradnju u oblasti visokog obrazovanja

Fondacija Tempus, u sredu 8. februara 2023. godine organizuje jednodnevnu radionicu za pisanje projekata Partnerstava za saradnju u oblasti visokog obrazovanja (Cooperation Partnerships in the Field of Higher Education – KA220-HED). Prijavljivanje za radionicu je moguće isključivo putem registracionog formulara koji možete naći na ovom linku. Rok za prijavu je četvrtak, 2. februar 2023. godine do 23.59 časova. Više o samoj radionici, uslovima učešća kao i link ka registracionom formularu možete naći na Radionica za pripremu projekata Partnerstava za saradnju u oblasti visokog obrazovanja – Erasmus+ Srbija (erasmusplus.rs).