Četvrti konzorcijumski sastanak BIOLAWEB projekta (20. mart 2024. godine, Oslo, Norveška)

Četvrti sastanak konzorcijuma BIOLAWEB projekta održan je 20. marta 2024. godine u Norveškom institutu za istraživanje voda (NIVA, Oslo, Norveškoj). Ovo je prvi konzorcijumski sastanak, koji je održan van Beograda od početka realizacije projekta, oktobra 2022. Sastanak je bio hibridnog tipa. Partneri iz INRAE (Francuski nacionalni institut za hranu, poljoprivredu i životnu sredinu) i deo tima iz IHTM su prisustvovali online.

Diskutovalo se o dostignućima u prethodnih šest meseci i predstavljenje su aktivnosti koje predstoje u narednoj polugodišnjoj fazi projekta.

Sastanak je održan u prijatnoj atmosferi. Svi članovi tima su izrazili svoje zadovoljstvo dosadašnjim postignutim rezultatima i napretkom, a takođe su i podržali predloženi plan aktivnosti za naredni period.