Obaveštenje

Od avgusta meseca ove godine, NU IHTM je registrovan u sistemu kod National Institut of Healt (NIH). Na osnovu toga, Institut i istraživači zaposleni u Institutu mogu da učestviju kao partnerska institucija, odnosno kao saradnici na projektima i da budu rukovodioci projekata koji se finansiraju iz fondova NIH.

NU IHTM je registrovan pod zvaničnim imenom - Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju, sa adresom Njegoševa 12, 11104 Beograd.

DUNS broj NU IHTM je 360347972

NCAGE/CAGE kod NU IHTM je A0S1S

Kontakt osoba za održavanje naloga kod NIH je Dr Dejan Opsenica (dopsen@chem.bg.ac.rs), i on je takođe ovlašćen za otvaranje ličnih naloga istraživača [budućih rukovodioca projekata (PI) finanasiranih iz NIH fondova] u sistemu eRA Commons.

pdfCapability Statement.pdf

CapabilityStatement