Obaveštenje - prvi Meetup Saveta za saradnju nauke i privrede – „Bespovratna sredstva za inovacije“

Privredna komora Srbije i Fond za inovacionu delatnost organizuju prvi Meetup Saveta za saradnju nauke i privrede – „Bespovratna sredstva za inovacije.“ Predstavljanje programa podrške za razvoj inovacija Fonda za inovacionu delatnost će se održati u utorak, 23.03.2021. godine sa početkom u 14 časova putem Zoom aplikacije.  Svoje učešće možete prijaviti putem sledećeg linka: https://online.pks.rs/bespovratna-sredstva-za-inovacije/.

Biće predstavljena tri programa podrške Fonda za inovacionu delatnost: Program ranog razvoja, Program saradnje nauke i privrede i Program inovacionih vaučera. Osim predstavnika Fonda koji će govoriti na temu otvorenih javnih poziva, na događaju će o svojim iskustvima na putu od ideje do realizacije govoriti i dobitnici sredstava kroz ove programe. Na ovom događaju svi zainteresovani aplikanti moći će da se informišu o detaljima programa i načinu prijavljivanja.  Agenda sastanka se nalazi u prilogu, a za dodatne informacije se možete obratiti na mejl Službe za inovacije: inovacije@pks.rs.

pdfMeetup Agenda - Fonda za inovacionu delatnost

meetup slika