Obaveštenje - Drugi Meetup Saveta za saradnju nauke i privrede - 12. maj 2021. u 14h, online

Privredna komora Srbije i Zavod za intelektualnu svojinu organizuju drugi Meetup Saveta za saradnju nauke i privrede – „ Intelektualna svojina – lansiranje vaših ideja na tržište“. Predstavljanje programa podrške za razvoj inovacija Zavoda za intelektualnu svojinu će se održati u sredu 12.05.2021. sa početkom u 14h putem Zoom aplikacije. Svoje učešće možete prijaviti putem sledećeg linka: https://online.pks.rs/drugi-meetup-saveta-za-saradnju-nauke-i-privrede/

Na drugom Meetup-u predstavnik Zavoda za intelektualnu svojinu predstaviće značaj zaštite prava intelektualne svojine u procesu razvoja inovacije – od ideje do konačnog proizvoda. Zaštita i strategija upravljanja pravima intelektualne svojine je od značaja kako za poslovanje privrednih subjekata, tako i za naučno-istraživačke organizacije u procesu komercijalizacije rezultata istraživanja. Takođe, učesnici će moći da se upoznaju sa različitim uslugama koje Zavod pruža za MSP i timove iz naučno-istraživačkih organizacija, a posebno sa uslugom Dijagnostike intelektualne svojine. Agenda sastanka se nalazi u prilogu, a za dodatne informacije se možete obratiti na mejl Službe za inovacije: inovacije@pks.rs.

pdfAgenda Meetup - Zavod za intelektualnu svojinu.pdf