Obaveštenje - letnja škola Hokkaido Summer Institute

U Japanu se ove godine organizuje letnja škola Hokkaido Summer Institute  (HSI 2022). Biće uključeno više kurseva koji mogu biti zanimljivi našim istraživačima, ali pre svega studentima. Spisak kurseva i detaljne informacije o tome kako se prijaviti mogu se naći na veb stranici HSI 2022: https://hokkaidosummerinstitute.oia.hokudai.ac.jp/ . Pamflet škole je u prilogu. Za dodatne informacije možete se obratiti direktno organizatorima putem veb stranice.

Kursevi iz oblasti Life Sciences:

Life Science and Biology fields | Hokkaido Summer Institute (hokudai.ac.jp).

Postoje i tri kursa o fluorescentnoj korelacionoj spektroskopiji (Fluorescence Correlation Spectroscopy - FCS) koji čine jednu jednonedeljnu obuku:

Life Science Special Lecture III (Advanced Fluorescence Microscopy in Life Science Research) | Hokkaido Summer Institute (hokudai.ac.jp)

Life science special lecture III (Practical bioimaging workshop for life sciences) | Hokkaido Summer Institute (hokudai.ac.jp)

Integrated Materials and Life Science (Molecular Cell Dynamics I and II) | Hokkaido Summer Institute (hokudai.ac.jp)

pdfLetnja škola Hokkaido Summer Institute