Uspeh naših saradnika – Nagrada Zadužbine Đoke Vlajkovića, Univerziteta u Beogradu

Zadužbine Đoke Vlajkovića, Univerziteta u Beogradu je dodelila nagrade za najbolje naučne radove mladih naučnika Univerziteta u Beogradu, objavljene u periodu od 01.01.2021-31.12.2022. Ponosni smo na našu koleginicu, dr Mariju Ajduković, višu naučnu saradnicu, koja je u grupaciji prirodno-matematičkih nauka nagrađena za rad:

Nanocomposite Co-catalysts, based on smectite and biowaste-derived carbon, as peroxymonosulfate activators in degradation of tartrazine, Applied Clay Sciences, 2022, 230, 106718, autora Gordana Stevanović, Nataša Jović-Jovičić, Jugoslav Krstić, Aleksandra Milutinović-Nikolić, Predrag Banković, Aleksandar Popović, Marija Ajduković, DOI: 10.1016/j.porgcoat.2021.106474, repozitorijum: CeR.

Čestitke koleginici Ajduković i koautorima, kao i ostalim dobitnicima! Želimo im puno uspeha u daljem radu i istraživanjima!