IHTM PLAVI
Naučna ustanova

Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju
Institut od nacionalnog značaja

Vesti

20.03.2019.

Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12 obaveštava da je u toku postupak za izbor

Milene Milošević, dipl. ing. tehnologije u  istraživačko zvanje istraživač saradnik

Kompletan materijal i referati Komisije dostupni su na uvid i nalaze se u  Univerzitetu u Beogradu, Naučnoj ustanovi  Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12, kod sekretara  Naučnog veća IHTM. Materijal se nalazi i na sajtu IHTM-a, na stranici Naucnog veća.

20.03.2019.

Dragane Milošević, master inženjerа tehnologije u  istraživačko zvanje istraživač saradnik

27.02.2019.

dr Barbare Jožef, dipl. biohemičara u  zvanje naučni saradnik

13.02.2019.

Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12 obaveštava da je u toku postupak za reizbor

dr Ljiljane Nikolić-Bujanović, dipl. ing. tehnologije  zvanje viši naučni saradnik

01.02.2019.

Branke Lončarević, dipl. biohemičara u  zvanje istraživač saradnik

01.02.2019.

dr Bora Jegdića, dipl. ing.  tehnologije u  zvanje naučni savetnik

24.01.2019.

dr Jovane Aleksić, diplomiranog hemičara u  zvanje viši naučni saradnik

24.01.2019.

dr Maje Pagnacco, diplomiranog fizikohemičara u  zvanje viši naučni saradnik

10.01.2019.

Marijane Pantović Pavlović, mastera elektrotehnike i računarstva u  zvanje istraživač saradnik

Oglas traje 30 dana od dana objavljivanja na sajtu IHTM-a www.ihtm.bg.ac.rs

Izmene i dopune Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača stupile su na snagu 11.03.2017. godine.

Odredbe ovog Pravilnika primenjuju se na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno za reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim nakon stupanja na snagu ovog Pravilnika, kao i na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim po odredbama Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača („Službeni glasnik RS”, broj 24/16) u kojima do dana stupanja sa snagu novog Pravilnika nije doneta konačna odluka.