IHTM PLAVI
Naučna ustanova

Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju
Institut od nacionalnog značaja

Vesti

14.01.2020.

Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12 obaveštava da je u toku postupak za izbor

Marije Lješević, master biohemičara u zvanje naučni saradnik

Kompletan materijal i referati Komisije dostupni su na uvid i nalaze se u  Univerzitetu u Beogradu, Naučnoj ustanovi  Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12, kod sekretara  Naučnog veća IHTM. Materijal se nalazi i na sajtu IHTM-a, na stranici Naucnog veća.

09.12.2019.

dr Vladimira Nikolića, dipl. fizikohemičara u  zvanje naučni savetnik

29.11.2019.

dr Jelene Milić, dipl. biohemičara u  zvanje viši naučni saradnik

25.11.2019.

Marije Lješević, master biohemičara u zvanje istraživač saradnik

25.11.2019.

Aleksandre Žerađanin, master biohemičara u zvanje istraživač saradnik

19.11.2019.

dr Miroslava Novakovića, dipl. hemičara, u  zvanje viši naučni saradnik

18.11.2019.

Dr Ljiljane Jelenković, dipl. hemičara u zvanje naučni saradnik

dr Jelene Đuričić-Milanković, dipl. mastera hemije  zvanje naučni saradnik

14.11.2019.

Jovane Stanković, dipl. mastera hemije  zvanje naučni saradnik

14.11.2019.

Mirjane Cvetković, dipl. mastera hemije  zvanje naučni saradnik

08.11.2019.

dr Marijane Živković, dipl. hemičara u  zvanje naučni saradnik

08.11.2019.

Olivere Marković, master hemičara u zvanje istraživač saradnik

Oglas traje 30 dana od dana objavljivanja na sajtu IHTM-a www.ihtm.bg.ac.rs

Izmene i dopune Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača stupile su na snagu 11.03.2017. godine.

Odredbe ovog Pravilnika primenjuju se na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno za reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim nakon stupanja na snagu ovog Pravilnika, kao i na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim po odredbama Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača („Službeni glasnik RS”, broj 24/16) u kojima do dana stupanja sa snagu novog Pravilnika nije doneta konačna odluka.