IHTM PLAVI
Naučna ustanova

Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju
Institut od nacionalnog značaja

Vesti

12.08.2019.

Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12 obaveštava da je u toku postupak za reizbor

dr Mihaila Đuriša, dipl. ing. tehnologije u  zvanje naučni saradnik

Kompletan materijal i referati Komisije dostupni su na uvid i nalaze se u  Univerzitetu u Beogradu, Naučnoj ustanovi  Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12, kod sekretara  Naučnog veća IHTM. Materijal se nalazi i na sajtu IHTM-a, na stranici Naucnog veća.

09.08.2019.

Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12 obaveštava da je u toku postupak za izbor

Stefana Pavlovića, mastera hemijskog inženjerstva, u  istraživačko zvanje istraživač saradnik

08.08.2019.

dr Marije Blаžić, dipl. biohemičara u zvanje naučni saradnik

08.08.2019.

dr Bojane Marković, dipl. ing. tehnologije u  zvanje naučni saradnik

06.08.2019.

dr Danijele Vidaković, dipl. biologa u zvanje naučni saradnik

06.08.2019.

dr Branke Lončarević, dipl. biohemičara u zvanje naučni saradnik

30.07.2019.

Dr Dejana Milenkovića, dipl. hemičara, u zvanje viši naučni saradnik

26.07.2019.

Sanje Stojanović, master biohemičara u  zvanje istraživač saradnik

07.06.2019.

dr Vladimira Stijepovića, master ing. tehnologije u  zvanje naučni saradnik

Oglas traje 30 dana od dana objavljivanja na sajtu IHTM-a www.ihtm.bg.ac.rs

Izmene i dopune Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača stupile su na snagu 11.03.2017. godine.

Odredbe ovog Pravilnika primenjuju se na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno za reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim nakon stupanja na snagu ovog Pravilnika, kao i na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim po odredbama Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača („Službeni glasnik RS”, broj 24/16) u kojima do dana stupanja sa snagu novog Pravilnika nije doneta konačna odluka.