IHTM PLAVI
Univerzitet u Beogradu
Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju
Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju

Vesti

14. 7.2021.

Univerzitet u Beogradu - Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Beograd, Njegoševa 12, obaveštava da je u toku postupak za izbor

Marka Boškovića, master  fizikohemičara, u  zvanje istraživač saradnik

Kompletan materijal i izveštaj Komisije dostupni su na uvid kod sekretara Naučnog veća IHTM-a, kao i na  stranici Naucnog veća na sajtu instituta.

13. 7.2021.

Ane Filipović, master  fizikohemičara, u  zvanje istraživač saradnik

13. 7. 2021.

dr Tihane Mudrinić, master  fizikohemičara, u  zvanje viši naučni saradnik

13. 7.2021.

dr Jovane Perendija, master  ing. tehnologije, u  zvanje naučni saradnik

02. 7.2021.

dr Vesne Stanković, dipl. hemičara, u  zvanje viši naučni saradnik

18. 6.2021.

dr Ivane Mladenović, dipl. ing. tehnologije, u  zvanje naučni saradnik

08. 6. 2021.

Univerzitet u Beogradu - Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Beograd, Njegoševa 12, obaveštava da je u toku postupak za reizbor

dr Marije Mihailović, dipl. ing. metalurgije, u  zvanje naučni saradnik

26.5.2021.

Marije Šuljagić, master hemičara, u  zvanje istraživač saradnik

24.5.2021.

dr Ljubice Anđelković, dipl. hemičara, u  zvanje viši naučni saradnik

21.5.2021.

Sandre Bulatović, master biohemičara, u  zvanje istraživač saradnik

10.5.2021.

dr Jelene Lamovec, dipl. ing. tehnologije, u  zvanje naučni savetnik

15.4.2021.

dr Milice Košević, dipl. ing. tehnologije u zvanje naučni saradnik

Kompletan materijal i referati Komisije dostupni su na uvid i nalaze se u  Univerzitetu u Beogradu, Naučnoj ustanovi  Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12, kod sekretara  Naučnog veća IHTM. Materijal se nalazi i na sajtu IHTM-a, na stranici Naucnog veća.

29.3.2021.

dr Zdravka Džambaskog, dipl. hemičara, u  zvanje viši naučni saradnik

25.03.2021.

dr Ane Ivanović-Šašić, dipl. fizikohemičara u zvanje viši naučni saradnik

Oglas traje 30 dana od dana objavljivanja na sajtu IHTM-a www.ihtm.bg.ac.rs

Izmene i dopune Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača stupile su na snagu 11.03.2017. godine.

Odredbe ovog Pravilnika primenjuju se na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno za reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim nakon stupanja na snagu ovog Pravilnika, kao i na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim po odredbama Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača („Službeni glasnik RS”, broj 24/16) u kojima do dana stupanja sa snagu novog Pravilnika nije doneta konačna odluka.