IHTM PLAVI
Naučna ustanova

Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju
Institut od nacionalnog značaja

Vesti

07.08.2020.

Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12 obaveštava da je u toku postupak za izbor

Dr Nataše Jović-Jovičić, dipl. hemičara, u zvanje naučni savetnik

Kompletan materijal i referati Komisije dostupni su na uvid i nalaze se u  Univerzitetu u Beogradu, Naučnoj ustanovi  Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12, kod sekretara  Naučnog veća IHTM. Materijal se nalazi i na sajtu IHTM-a, na stranici Naucnog veća.

05.08.2020.

Dr Sanje Mrazovac Kurilić, dipl. fizičara, u zvanje naučni saradnik

31.07.2020.

Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju, Beograd, Njegoševa 12 obaveštava da je u toku postupak za izbor

dr Ivane Jevtić, dipl. mastera hemije zvanje naučni saradnik

30.07.2020.

Kristine Joksimović, master biohemičara, u zvanje istraživač saradnik

20.07.2020.

Dr Ivane Stanković, dipl. fizikohemičara, u zvanje viši naučni saradnik

22.06.2020.

dr Zorana Miladinovića, dipl. fizikohemičara u  zvanje naučni savetnik

18.06.2020.

Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12 obaveštava da je u toku postupak za reizbor

dr Gordane Dević, dipl. hemičara u zvanje viši naučni saradnik

15.05.2020.

Dr Sanje Marinović, dipl. ing. tehnologije, u zvanje viši naučni saradnik

15.05.2020.

Dr Milice Kašanin- Grubin, dipl. ing. geologije, u zvanje viši naučni saradnik

14.05.2020.

Dr Sanje Stevanović, dipl. fizikohemičara, u zvanje viši naučni saradnik

Oglas traje 30 dana od dana objavljivanja na sajtu IHTM-a www.ihtm.bg.ac.rs

Izmene i dopune Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača stupile su na snagu 11.03.2017. godine.

Odredbe ovog Pravilnika primenjuju se na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno za reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim nakon stupanja na snagu ovog Pravilnika, kao i na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim po odredbama Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača („Službeni glasnik RS”, broj 24/16) u kojima do dana stupanja sa snagu novog Pravilnika nije doneta konačna odluka.